Artikuj interesantë

 • Zbuloni se cilat trajtime për humbje peshe në sallone janë efektive. Pasi të keni studiuar varietetet e tyre kozmetike dhe harduerike, mund të zgjidhni lehtësisht opsionin më të mirë për veten tuaj.
  29 Dhjetor 2021
 • Artikulli diskuton se si mund të humbni peshë në 7 ditë në një dietë prej 7, 10, 5 ose 4 kg. Janë dhënë veçoritë e dietës 7 kg për 7 ditë, si dhe afërsisht menyja e dietës për humbjen e peshës me 4, 5 ose 10 kg.
  7 Shtator 2021
 • Dieta me shalqi: përbërja e produktit, avantazhet dhe disavantazhet e dietës, opsionet e dietës, vlerësimet.
  11 Korrik 2021
 • Me këtë sëmundje, procesi i tretjes është ndërprerë dhe ushqimi duhet të jetë veçanërisht i butë. Shumë ushqime janë të ndaluara dhe, në përgjithësi, mund të themi se dieta për pankreatitin është mjaft e vështirë.
  22 Qershor 2021
 • Dieta e pirjes është një dietë në të cilën lejohen vetëm lëngje. Humbja e peshës në një dietë të lëngshme do të jetë e shpejtë dhe e konsiderueshme, edhe nëse nuk keni qenë në dietë të lëngshme për një kohë të gjatë. Pirja e produkteve diete.
  10 Qershor 2021
 • Cilat ushqime duhet të përfshihen / përjashtohen nga dieta? Dieta e saktë për gastritin e stomakut.
  3 Qershor 2021
 • Dieta japoneze: menu, produkte, komente. Çfarë veti pozitive dhe negative ka, cilat ushqime duhet të konsumohen dhe cilat janë më mirë të refuzohen.
  25 Prill 2021
 • Ushqimi i duhur për humbje peshe. Menutë e gatshme dhe planet e vaktit. Përmbajtja e kalorive për humbje peshe. Proteinat yndyrojnë karbohidratet. Si të hani për të humbur peshë.
  22 Prill 2021
 • Përshkrimi i dietës proteinike, veçoritë dhe ndryshimet nga metodat e tjera të humbjes së peshës, dieta për një javë dhe rekomandimet.
  16 Prill 2021
 • Shumë njerëz po pyesin se si të humbin 3 kilogramë brenda një jave? Cilat dieta ekzistojnë, metodat e tjera të humbjes së peshës, si dhe kundërindikimet e tyre.
  14 Prill 2021
 • Dieta e preferuar - humbni deri në 10 kg peshë të tepërt në një javë. Mësoni si të pastroni zorrët dhe të përmirësoni shëndetin tuaj. Menu dhe komente rreth dietës, fotot e rezultateve para dhe pas.
  10 Prill 2021
 • Dieta e hikërrorit është një mono-dietë, domethënë, siguron përdorimin mbizotërues të një produkti. Merrni parasysh mundësitë për dietat e hikërrorit.
  7 Prill 2021
 • Nuk ka shumë kohë deri në verë, por është ende e mundur të humbasësh peshë deri në qershor. Për më tepër, ju mund të praktikoni edhe pa u larguar nga shtëpia juaj. Mjafton të keni rroba dhe këpucë të rehatshme, një rrogoz fitnesi dhe shumë motivim.
  7 Prill 2021
 • Sot, dieta ketogjenike po fiton gjithnjë e më shumë vëmendje, dhe numri i tifozëve po rritet me shpejtësi. Një qasje jo standarde ju lejon të korrigjoni figurën tuaj dhe të përmirësoni funksionet e trupit.
  7 Prill 2021
 • Mënyra efektive për të humbur peshë brenda një jave në shtëpi. Lista e dietave për humbje të shpejtë të peshës me 10 kg. Karakteristikat e një diete me pak kalori.
  6 Prill 2021
 • Ka aq shumë dieta për humbje të shpejtë të peshës në Web sa ka ushtrime që mund të heqin qafe 5 ose edhe 10 kg të peshës së tepërt. Çfarë është një dietë e shpejtë për humbjen e peshës. Si funksionon dieta e shpejtë për humbje peshe?
  5 Prill 2021
 • Depozitimi i dhjamit në bel është një problem kompleks, që do të thotë se nuk do të jetë e mundur të zgjidhet në një mënyrë të vetme. Ju do të duhet të veproni në disa drejtime në të njëjtën kohë. Çdo aktivitet fizik është i dobishëm për humbjen e peshës në anët dhe barkun.
  5 Prill 2021
 • Përshkrimi i sistemit ushqyes dhe dietës së Pierre Ducan. Fazat kryesore të humbjes së peshës, dieta ditore dhe recetat për gatimin e enëve me dietë. Këshilla të dobishme nga dietologët.
  4 Prill 2021
 • Si të humbni peshë në mënyrë korrekte dhe efektive në shtëpi. Dietat, ushtrimet më të mira dhe mjetet juridike farmaceutike. Pyetje për ekspertët.
  4 Prill 2021